انعقاد تفاهم نامه مشترک بین جهان صادرات سینا وابسته به موسسه جهاد استقلال با شرکت فروشگاه های رفاه

تفاهم نامه همکاری مشترک شرکت جهان صادرات سینا با شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با هدف استفاده از ظرفیت های بالقوه هر دو شرکت، جهت اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ریاست محترم جمهور در راستای تنظیم بازار محصولات کشاورزی منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری جهاد استقلال انعقاد این تفاهم نامه روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ در سالن اجتماعات شرکت فروشگاه های رفاه با حضور آقای د‌کتر غیرتی رئیس محترم هیاُت مدیره و مدیر عامل جهاد استقلال،آقای دکتر محمدی مدیر عامل محترم شرکت فروشگاه زنجیره ای رفاه، آقای دکتر نمازی مدیرعامل محترم و آقای مهندس فتحی عضو محترم هیاُت مدیره جهان صادرات سینا برگزار گردید.

دکتر محمدی مدیر عامل  شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه: در آغاز جلسه با اشاره به روز های آخر سال و نزدیکی به آغاز سال جدید  راز موفقیت کنترل و تنظیم بازار را همراهی وهم دلی همه نهادها دانستند. و از موسسه جهاد استقلال و شخص آقای دکتر غیرتی مدیر عامل محترم این موسسه جهت عرضه کالای بهتر با قیمت و کیفت مناسب تر مخصوصا برای قشر آسیب پذیر تشکر و قدردانی نمودند.

وی  ابراز امیدواری کرد: امسال با همکاری موسسه جهاد استقلال بتوانند تا اندازه ای از التهاب بازار شب عید بکاهند و این حرکت را سرآغاز یک همکاری گسترده با موسسه جهاد استقلال دانستند.

دکتر علی اکبر غیرتی رئیس هیاُت مدیره و مدیر عامل موسسه جهاد استقلال  در خصوص تفاهم نامه امروز شرکت جهان صادرات سینا و فروشگاه زنجیره ای رفاه بیان داشتند: طرحی که امروز با همکاری هر دو شرکت آغاز میشود افزایش درآمد کشاورزان و خدمات ارزنده برای مردم به همراه خواهد داشت.

 رئیس محترم هیاُت مدیره و مدیر عامل جهاد استقلال  در این مراسم با اشاره به انعقاد این تفاهم نامه ابراز نمود: پس از این که مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور در پانزده ام اسفند ماه (روز درختکاری) اشاره و تاکید بر تنظیم و کنترل بازار شب عید داشتند؛ موسسه جهاد استقلال و شرکت های وابسته با دستور مقام عالی وزارت بر خود لازم دانستند با تمام توان و با همه ظرفیت هایی که در اختیار دارند به میدان بیایند تا با توکل به خداوند متعال و همکاری فروشگاه زنجیره ای رفاه، شاهد عرضه کالای ارزنده و تنظیم بازار همراه با کنترل آن باشیم همچنین رویکرد و سیاست گذاری وزارت جهاد کشاورزی و موسسه جهاد استقلال از این نوع تفاهم نامه ها  افزایش تولید، اشتغال پایدار و تامین امنیت غذایی در سطح شهرها، روستاها و مناطق محروم کشور میباشد.

 غیرتی ضمن تشکر از همکاری شرکت فروشگاه زنجیره ای رفاه نقش آفرینی و گستردگی این شرکت را در سطح کشور در حوزه تامین امنیت غذایی مهم و قابل تقدیر دانست.

در پایان این جلسه تفاهم نامه همکاری بین جهان صادرات سینا با شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه امضاء شد.