جلسه شورای مدیران موسسه جهاد استقلال با حضور معاون محترم توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه جهاد استقلال روز دوشنبه مورخ ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۲ جناب آقای دکتر خانی نوذری معاون محترم توسعه بازرگانی وزارت جهادکشاورزی در جلسه ی هفتگی شورای مدیران موسسه جهاد استقلال حضور یافتند.
این جلسه با حضور آقای عبدالهادی مطلق رییس هیات مدیره و مدیرعامل موسسه جهاد استقلال، مدیران ستادی موسسه جهاد استقلال و مدیران عامل موسسات و شرکت های تابعه موسسه جهاد استقلال برگزار گردید.

آقای دکتر مطلق ضمن خوش آمد گویی مختصرا به معرفی موسسات و شرکت های تابعه و فعالیت های آنها پرداختند. سپس معاون مدیرعامل موسسه جهاد استقلال گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته در زمینه واردات و صادرات محصولات و ماشین آلات کشاورزی را ارائه نموده و به بیان مشکلات و مسائل فی مابین موسسه جهاد استقلال و وزارت جهاد کشاورزی پرداختند.همچنین طبق روال مرسوم جلسات مدیران عامل هر کدام از شرکت ها گزارشی از اقدامات در حال انجام را ارائه و مشکلات موجود را بیان کردند.

معاون محترم توسعه بازرگانی وزارت جهادکشاورزی ضمن بیان اهمیت وزارت جهاد کشاورزی و نقش بسیار مهم و راهبردی این وزارت خانه در تامین اقلام ضروری و امنیت غذایی کشور افزودند که وابستگی به واردات محصولات و کالاهای اساسی اتفاق خوبی نیست و با توجه به اقلیم کشور عزیزمان ایران راهکارهایی برای افزایش بهره وری وجود دارد که می بایست از این طریق تا جای ممکن این وابستگی را کاهش داد.

ایشان در خاتمه ی جلسه ضمن تشکر از مدیرعامل موسسه جهاد استقلال و مدیران عامل موسسات و شرکت های تابعه، با اشاره به اینکه موسسه جهاد استقلال و شرکت های تابعه بازوی اجرایی وزارت جهاد کشاورزی می باشد تاکید کردند ما امنیت غذایی مردم را گروگان سوداگران نخواهیم کرد و از امکانات شرکت ها برای تامین هرچه بهتر محصولات غذایی و نیازهای اساسی کشور و کنترل بازار استفاده خواهیم کرد.